# Kiralık L1 Belgesi - k1 belgesi kiralama | L1 Belgesi kiralama
 

0324 606 07 94

kiralık l1 belgesi

Sabit Telefon: 0324 606 07 94   GSM: 0551 963 55 72

kiralık l1 yetki belgesi
Mersin Merkezli Ofisi ile Yıllardır Aynı Yerde,Yılların Tecrübesi ile Lojistik Sektörüne hizmet veren ANA FİRMAYIZ. Yük Taşıma

Konteyner Taşımacılığı

L1 Belgesi Kiralama Hizmeti

Sabit Tel: 0324 606 07 94

GSM: 0551 963 55 72

kiralık l1 belgesi kiralık k1 belgesi kiralık k1 yetki belgesi
MUSTAFA OĞULLARI LOJİSTİK İLE KİRALIK L1 BELGESİ HİZMETİNDEN HEMEN YARARLANIN!

NOT: KİRALIK K1 BELGESİ ARIYORSANIZ, AYNI YETKİLERE SAHİP OLAN KİRALIK L1 BELGESİNİ KULLANABİLİRSİNİZ!

kiralık k1 belgesi
Sizlerde L1 Belgesi kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kiralık L1 Belgesi hizmetimizden istediğiniz vakit bizi arayarak faydalanabilirsiniz. Kiralık L1 Belgesi hizmeti vermemizin yanı sıra, kiralık L1 Belgesi konusunda da ANA FİRMA Olduğumuzu ve Direk ulaştırma bakanlığına bağlı olduğumuzu hatırlatmak isteriz. internet üzerinden çeşitli TAŞERON firmalar Kiralık L1 Belgesi hizmeti vermektedir, bu gibi insanların yaptıkları yalnızca BELGE TİCARETİ dir. Biz ise ulaştırma bakanlığının bizzat yetkilendirdiği firma olduğumuz için, kendi kiralık L1 belgesi hizmetimizi kendimiz veriyoruz. Sizlerde Kiralık L1 Belgesi almak istiyorsanız, taşeron firmadan değil, direk ANA FİRMA dan, kiralık l1 belgesi kiralayacağınızı ve her durumda tek muhattabın ANA FİRMA olacağını bilmenizi isteriz. Kiralık L1 Belgesi ise aynı zamanda Kiralık K1 Belgesi yerine kullanılmaktadır. Sabit Telefon Numaramız: 0324 606 07 94 
  • Adresimiz: MAHMUDİYE MAH. KUVAİ MİLLİYE CAD. METROPOL İŞ MERKEZİ. B BLOK NO: 105/2 İÇ KAPI NO: 119 MERSİN 
  • Ünvanımız: MUSTAFAOĞULLARI TAŞIMACILIK TURİZM PETROL GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ   
  • Vergi Numaramız: 6241346735 - Ticaret Sicil No: 56197 Üye Sicil No: 58264 Sicil Sorgulamak için TIKLAYINIZ
  • TIR Garajı Şubemiz: DİKİLİTAŞ MAH. CUMHURİYET CAD. ÇINAR TIR GARAJI SİTESİ NO: 116A AKDENİZ / MERSİN
kiralık ka belgesi
        Telefon Numaralarımız:  0324 606 07 94   -   GSM: 0551 963 55 72
kiralık ka yetki belgesi
 
BİZDEN BELGE KİRALAMASANIZ BİLE, KİRALIK L1 BELGESİ BAŞVURUSU YAPACAĞINIZ ŞİRKETİ DİKKATLİ SEÇİN! NEDEN Mİ?
Kiralık L1 Belgesini Güvenle Bizden Kiralayabilirsiniz, Çünkü Biz  Ana Firmayız! Fakat başka bir şirketten kiralık L1 yetki Belgesi kiralamak istiyorsanız, Ulaştırma bakanlığına kayıtlı ve ulaştırma bakanlığının BİZZAT yetkilendirdiği bir firmamı araştırın! Belge Ticareti yapanlara denk gelirseniz çok başınız ağrıyabilir bu ihtimalleri göz önünde bulundurunuz. Her Firma sahibi, işletmesinin sonuna LOJİSTİK ibaresi koyuyor diye, gerçekten bu işi yapıyor anlamına gelmez! ARACILIK HİZMETİ Veriyor olabilir. Eğer belge kiralayacaksanız size gönderilen TAŞIT KARTI üzerinde hangi firmanın adını yazacağını sorun! Mesela, bizim kiraladığımız araçlarda BİZİM SİZE GÖNDERDİĞİMİZ TAŞIT KARTI ÜZERİNDE BİZİM FİRMAMIZIN ADI BİZZAT VE AÇIK AÇIK YAZMAKTADIR! TAŞERON bir şirketten L1 Belgesi kiralarsanız, Taşeron ile ANA FİRMA arasındaki anlaşmazlıklar yüzünden çıkacak sıkıntılara katlanırsınız ve belgeniz sistemden düşürüldüğü vakit sizin muhatabınız ANA FİRMA DEĞİL, Taşeron firmadır.. Haberiniz olmadığı vakit, Aracınız yoldaysa ilk çevirmede yada kantarlardayken ceza kaçınılmazdır. Yüksek cezalara maruz kalırsınız, sonra taşeron şirketle uğraşır durursunuz. Ana Firma sizi muhatap almaz.
l1 belgesi kiralama kiralık l1 ka belgesi kiralama
Taşeron firmanın KENDİ ARAÇLARI Ana Firmada kayıtlı olabilir. Sizin Kiralık L1 Belgesi için muhatabınız Taşeron firma olduğu için, ANA FİRMA ile direk onlar muhataptırlar. ANA FİRMA Sizi tanımaz. Taşeron firma 2-3-4 ay KULLANILMIŞ aracının Belgesini sistemden düşürttürüp,  PLAKA DEĞİŞİMİ adı altında, sizin plakanızı ANA FİRMAYA işletmişte olabilir. 12 Ay dan az belge kiralamış olursunuz. Belgenizin tarihinin HABERSİZCE BİTTİĞİNİ ceza yediğinizde öğrenirsiniz. Parayı Gönder, evrakları da internetten gönder, belgeni al git... diyen TAŞERON YADA ANA FİRMA şirketlerden de uzak durunuz! Bu tür şirketlerle ters düştüğünüzde yine belgeniz sistemden düşürüldüğü zaman hiç bir hak iddia edemezsiniz. Bu sebeple; RESMİ BİR BELGE olması sizin açınızdan da, ANA FİRMA Açısından da tutunacak bir dal olacaktır. 3 kuruş fazla olsun ama SAĞLAM OLSUN Mantığı ile ilerleyiniz. Aksi taktirde, belgenizin fiyatının 2-3 katı yolda ceza yiyebilirsiniz. Kiralık L1 Belgesi için seçeceğiniz şirketin yerinin sabit olması önemli bir faktördür. Daha önemlisi ise, VERGİ NUMARASI Varmıdır? Resmi bir firmamıdır yoksa merdiven altı bir firmamıdır araştırılması gereklidir. Birde kaç yıldır aynı adreste ikamet ediyor? bunuda öğrenmeniz sizin açınızdan fikir edinilmesi açısından daha iyi olacaktır.
ka belgesi kiralama
Kiralık k1 Belgesi istiyorsanız, K1 Belgesi ile aynı yetkilere sahip kiralık L1 Belgesi kiralayabilirsiniz.. L1 Belgesi K1 Belgesi yerine geçmektedir. Kiralık L1 Belgesi sayesinde, kiralık k1 belgesi ile yapabildiğiniz herşeyi yapmaktasınız. L1 Belgesi ile, kiralık k1 belgesi gibi şehirler arası yük taşımacılığı hizmeti vermektesiniz. kiralık k1 belgesi hizmetini bakanlık 5 yıllığına vermekte olup, toplu ücret ödemek zorundasınız. Maddi gücü yetmeyenler kiralık L1 Belgesi hizmeti almaktadırlar ve bununda ödemesini kiralık k1 belgesi ne kıyasla YILLIK periyodlarda yapmaktasınız.
           L1 BELGESİ KİRALAMA SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?
L1 Belgesi kiralamak istiyorsanız, Kimlik ve Ruhsat ile Şirketimize gelmeniz ve      E-Devlet şifrenizi bilmeniz yeterlidir. Siz çayınızı yudumlarken biz işlerinizi hallediyor olacağız. L1 BELGESİ SİSTEME DÜŞTÜKTEN SONRA HEMEN YOLA ÇIKABİLİRMİYİM?

L1 Belgeniz sisteme düştükten yaklaşık 10-20 dakika arası E-Devlet sistemine, ARAÇ TAŞIT KARTI otomatik olarak düşmektedir. Taşıt Kartınız Sisteme düşer düşmez anında güvenle yola çıkabilirsiniz.

Taşıt Kartını sizler E-Devletinizden sorgulayabilir indirebilirsiniz ve aynı zamanda bizde kontrol ediyoruz, sisteme düşer düşmez, Whatsapp Aracılığı ile size gönderiyoruz...

L1 BELGESİ SÜRESİ NE KADAR?

Kiraladığınız L1 belgesi 1 yıllıktır. Kiraladığınız L1 Belgesinin sisteme düştüğü, ay/gün/yıl ın, Gelecek yılın aynı ay/gün ü son kullanım tarihidir. L1 Belgenizi yenilemek isterseniz, yeniden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ka yetki belgesi  kiralama
Şirketimize gelemiyorsanız kiralama süreci;

Kimlik Resmini, Ruhsat Resmini ve şirketimize gelemediğiniz için, Size göndereceğimiz, TAŞIT KİRA Sözleşme ÖRNEĞİNİ bulunduğunuz yerden Noter Aracılığı ile onaylatıp TARATTIRDIKTAN  sonra, ekran görüntülerini Whatsapp üzerinden atmanız yeterlidir. Son olarak E-Devlet üzerinden muvafakat name vermek için size yardımcı olacağız. Eğer Uğraşmak istemezseniz onuda tarafımızdan yapabiliriz

L1 BELGESİ NE ZAMAN SİSTEME DÜŞER?

L1 Belgeniz ortalama bir kaç saat içerisinde sisteme düşmektedir. Fakat; ulaştırma bakanlığının sistemlerinde sorun olması durumunda biraz gecikebilir. o yüzden müşterilerimize, Gün içerisinde sistemde olacağını söylemekteyiz. Fakat genel olarak bir kaç saat içerisinde sisteme kesinlikle düşmektedir.

kiralık ka belgesi
ka belgesi kiralama